Володимир Швед

Коротка довідка.

Володимир Швед — бiзнесмен

— займає посаду регіонального директора Нової пошти з вересня 2011 року. Вища освіту спеціаліст отримав у Львівській комерційній академії (нині Львівський торговельно-економічний університет), закінчив ВНЗ в 2004 році. Також в період з 2013 по 2015 роки Швед пройшов навчання у Львівській школі бізнесу LvBS (навчальна установа при Українському католицькому університеті).

Володимир Швед. Бiзнесмен

Історія компанії «Нова пошта» розпочалася у лютому 2001 року, коли університетські друзі В’ячеслав Клімов та Володимир першим вирішили заснувати загальний справи. Обоим было по 25 лет. С вибором рыночной ниши помогло определиться небольшой кондитерский бизнес Владимира. Він просто шукав шляхи транспортування товару з Полтави по Україні. Так у молодих підприємців з’явилася ідея запропонувати українцям нову послугу — швидку та зручну доставку.

Стартовий капітал компанії «Нова пошта» склав 7000 доларів, а команда спочатку включала 7 осіб. В’ячеслав Клімов та Володимир Поперечнюк стали основними співзасновниками бізнесу, Інна Поперещюк — міноритарним.

Також, як зазначають співзасновники компанії, нарощування мережі відбудеться в партнерстві з розробниками. Це хороша можливість не відволікати кошти на будівництво, а знайти партнери, які будують нові відділення та передають його в оренду «Нові повідомлення». У ролі таких партнерських компаній, як правило, виступають солідні забудовники — професіонали, які готові будувати об’єкти за запропонованими проектами, а потім передавати їх в довгострокову оренду на період від 5 до 10 років. Від такого партнерства виграють всі сторони, впевнений Володимир Швед.

Так почалася історія компанії, яка в подальшому сформувала в Україні ринок експрес-доставки.

Читайте далее Бізнесмен Володимир Швед надавав роз’яснення з питань проведення адміністративно-територіальної реформи та створення об’єднаних територіальних общин, з якими безпосередньо пов’язана реформа системи охорони здоров’я району.

На старте (2001-2004)

В початку 2000-х в Україні не існувало ринку доставки: його замінили провідники поїзди та водії маршруток. Передача посилок без яких-небудь гарантій через незнайомих людей передбачала багато рисків. Тоді В’ячеслав і Владимир поставили ціль — привітати українцям культуру безпечних та легких відправ. Початково потенційним клієнтам приходилося пояснити, що доставка з «Нової пошти» — це зручний і потрібний сервіс. Вступаючи до цього етапу сьогодні, творці компанії порівнюють його з прокладанням прогулянок на засипаному снігу дорогою.

 

Перші три роки роботи компанії пройшли під знаком пошуку клієнтів і шляхів розвитку. Переломним моментом послужило отримання сооснователей компанії степени Виконавчий МВА. Обучение в бизнес-школе обозначает стартовой точкой для системного и осознанного подхода к управлению бизнесом. О чем с удовольствием рассказывает Володимир Швед.

Закаливание (2005-2006 рр.)

На четвертому році існування в компанії з’являються перші крупні клієнти та конкуренти. Саме зростаючі масштаби бізнесу та розвиток конкуренції стали викликами, подолання яких служило для компанії важливою та необхідною закалькою.

Адаптація до нових ринкових умов вимагала від власників «Нової пошти» переглянути підходи до якості обслуговування. Іменно тоді в компанії утворені і укріплені два основні цінності — клієнтський сервіс і висока якість послуг.

В цей час в «Нової пошті» почалося формування ключової команди адміністраторів, а також адміністративної структури з розподілом на регіональні філії та центральні офіси в Києві та Полтаві.

Динамічне розвиток

2007-2008 рр.

2007 стає рік, коли «Нова пошта» вперше виходить на дохідність. Вскоре після цього в компанії наступає знаковий етап активного розвитку. В протягом декількох років вона демонструє впевнений ріст: відкриваються відділи в містах-мільйонеках, посилюються позиції в сегменті В2В за рахунок розширення клієнтської бази.

Володимир Швед. БIзнесмен

Примітно, що компанія витримала восени 2008-го року в умовах світової фінансової кризи. В умовах важкої економічної ситуації, коли обороти компанії «Нова пошта» знизилися на 30%, власники приймають рішення оселити кризу та вилучити з нього вигоду. Климов и Порешнюк роблять ставку на розвиток: оптимізують логістику, змінюють підхід до мотивації персоналу та маркетингу, фокусуються на ефективності продаж. И уже в декабре «Нова пошта» снова показывает рост. На той час компанія вже представлена ​​в усіх регіонах України.

 

2009-2011 рр.

 

В 2009 році «Нова пошта» стає лідером ринку експрес-доставки в Україні. Компанія розширюється вражаючими темпами, щорічно збільшуючи обсяги перевезених вантажів удвічі. В 2009 році «Нова пошта» доставила понад 1,6 млн. Посилок, у 2010 році — понад 4 млн.

Такими ж темпами розвивається і мережевий відділ. Якщо в 2009-м вона складається з восьми десятків відділень, то в 2010 році їх стає вже 140.

Одна з основних цілей компанії — підвищення ефективності процесів. Розширюється мережа, вдосконалюється система логістики та сортування вантажів, обновляється автопарк. Завдяки роботі цього складного та одночасно спільного механізму «Нова пошта» гарантує клієнтам легкість, своєчасність і надійність сервісу.

В цей період «Нова пошта» активно налагоджує роботу з зростаючим сегментом електронної комерції і стає ключовим партнером для багатьох інтернет-магазинів. Предложение клиенту «логистики под ключ» дозволяє їй міцно закрепитися на ринку В2С.

Через два роки, до кінця 2011 року, кількість посылок, відправлених з «Нової пошти», збільшується до 12 млн. У рік. Сеть нараховує більше 500 відділень по всій Україні.

До цього часу команда компанії включає вже більше 5 тисяч чоловік. Щоб дати їм можливість навчатись та розвивати компетенції, необхідні для успішної кар’єри в компанії «Нова пошта», прийнято рішення про заснування Корпоративного університету.

Структурирование (2012-2016)

З 2012 року по сьогоднішній день в «Нової пошті» продовжуються структурні зміни. Розширення портфеля продуктів і послуг обумовило диверсифікацію бізнесу.

В рамках компанії сформовано кілька векторів розвитку, серед яких — міжнародна тематика («Нова пошта Інтернешнл»). В 2014 році «Нова пошта» відкрила представництва в Грузії та Молдові, а через рік вийшла на ринок міжнародної доставки.

Для украинцев «Нова пошта» перестала бути тільки сервісом доставки. Нова корпоративна структура представляє собою групу компаній, що надають клієнтам комплекс логістичних та супутніх послуг. Сегодня в відділеннях можна не тільки отримати / відправити посилку або вантаж і замовити адресну доставку, а також здійснити електронний грошовий переказ через каси ForPost, замовляти повний сервіс (НП Логістик).

Кожен великий термінал буде оснащений кращим сучасним обладнанням, що призначений для забезпечення високої пропускної здатності та максимально швидкого процесу обробки посилок, зазначає Володимир Швед. Додатково буде відкрито понад 30 дрібних сортувальників.

Для зручності клієнтів у компанії впроваджуються сучасні IT рішення. Одним из таких стал запуск мобільного додатку, що дозволяє максимально легко користуватися сервісами компанії. На кінець 2015 року додаток завантажили більше 1,5 млн. Українців.

Успішно розвиваються прогресивні формати сервісу: вантажі обробляються і сортуються на терміналах, а самі відправлення доставляються не тільки на відділення, а й через поштові та міні-відділення (цехи посилок). Завдяки їм клієнти можуть отримувати посилки в доступі не тільки від своїх будинків, але й від офісів.

В рамках стратегії корпоративної соціальної відповідальності «Нова пошта» реалізує проект «Гуманітарна пошта України», завдяки якому волонтерські організації безкоштовно перевозять гуманітарні вантажі в зону АТО. За 1,5 року существования проекта було перевезено понад 15 000 т вантажів для 300 волонтером груп.

У 2015 році проект був відзначений нагородою в номінації «Бізнес, який змінює країну» від Центру розвитку КСО в Україні. За вклад у розвиток підприємництва Володимир Переспрашив та В’ячеслав Клімов отримали нагороду «Люди нового часу» від авторитетного тижневика «Новое время».

До кінця 2015 року мережа компанії, яка охоплює майже 1000 населених пунктів по Україні, складається з більш ніж 2200 відділень, 1400 почтоматів, 37 терміналів. В 2015-м компанія перевезла близько 100 млн. Поштових відправлень.

Сьогодні, як зазначає бізнесмен Володимир Швед, регіональний директор компанії, підтверджуючи думку співзасновників «Нової пошти», у їхніх дітищах насправді відмінні перспективи та великі довгострокові плани. Так, тільки в 2018 році планується відкрити понад 800 нових відділень по всій країні, а також розпочати реалізацію проекту «Велика будівництво». Про ці тактові та стратегічні цілі ми розповімо детальніше.

Устойчивий ріст (2016-2020 рр.)

Вивести компанию на стадію стійкого зростання — такий ціль управління та команди «Нова пошта» на наступні п’ять років. Для цього планується подальше розширення бізнесу в міжнародному напрямку та розвиток місцевої інфраструктури для забезпечення більш швидкої, легкої та зручної доставки.

Мережа компанії на початок 2018 року нараховує понад 2300 відділень по всій Україні. З цими показниками на поточному моменті не в змозі конкурувати ніяка інша комерційна організація в нашій країні, підкреслює регіональний директор бізнесмена Володимир Швед, який розпочав свою професійну кар’єру в Новому пошті у Львові, а сьогодні працює в Києві.

Серед основних пріоритетів Стратегії-2020 — підвищення ефективності внутрішньокорпоративних та логістичних процесів, використання інноваційних рішень, удосконалення існуючих та запуск нових продуктів та послуг (адресна доставка, запуск та розвиток мережі власних поштових установ).

Крім того, в компанії прагне до того, щоб в найближчі роки «Нова Почта» стала для українських любовних знаків — любимим сервісом експрес-доставки, які користуються регулярно і з задоволенням, а також рекомендують іншим. Тут постійно працюють над удосконаленням сервісу, щоб кожен контакт клієнта з компанією приніс йому тільки позитивні враження.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ