Кандидат у президенти США від демократів Хілларі Клінтон заявила, що російські спецслужби організували витік електронних листів.

Кандидат у президенти США від демократів Хілларі Клінтон заявила, що за хакерською атакою на сервери Національного комітету Демократичної партії США (DNC) стоять російські спецслужби. За її словами, саме вони й організували витік тисяч електронних листів.

Крім того, Клінтон звинуватила кандидата в президента США від Республіканської партії Дональда Трампа в тому, що той «демонструє дуже тривожне бажання» підтримати російського президента Володимира Путіна.

Скандал з кібератакою на сервери DNC вибухнув після публікації порталом WikiLeaks майже 20 тисяч електронних листів, написаних або отриманих чиновниками комітету. WikiLeaks опублікував листування 22 липня, проте сама інформація про злам серверів DNC з’явилася місяцем раніше.

Раніше передвиборний штаб Хілларі Клінтон вже звинувачував Росію у зламі сервера і крадіжці листування DNC з метою підтримки кандидата в президенти від республіканців Дональда Трампа. Про те, що Росія зламує американські системи, говорив і президент США Барак Обама.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ