Україна повинна визначитися з містом для конкурсу до жовтня, інакше втратить право на його проведення.

Україна може втратити право на проведення музичного конкурсу Євробачення-2017 через проблеми з підготовкою. Про це заявили в прес-службі організатора конкурсу Європейський мовний союз, пише Известия.

У цьому випадку Євробачення в 2017 році відбудеться в іншій країні, зокрема, Росії.

Зазначається, що друге місце на конкурсі в цьому році зайняла Австралія, але зважаючи на її географічне розташування, ця країна номінально стає співорганізатором заходу.

Тому, згідно з правилами, другим співорганізатором Євробачення в 2017 році може стати Росія — як країна, яка посіла на конкурсі третє місце.

«Україна виграла конкурс в 2016 році, що означає, що вони виграли і право приймати його в своїй країні. Статус переможця відняти у них ніхто не може. Але Київ повинен назвати місто, в якому планується провести Євробачення, не пізніше від початку жовтня», — уточнили організатори.

Гендиректор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія, в свою чергу, повідомив, що на право прийняти конкурс претендують Київ і Одеса. Однак в цих містах відсутні необхідні умови для проведення змагання, зокрема, приміщення, в якому триватиме Євробачення, має бути закритим.

«Найбільше занепокоєння викликає те, чи встигнуть підготувати всю інфраструктуру до травня наступного року», — зазначив Алансія.

Поки найбільш імовірним місцем проведення Євробачення-2017 називають Міжнародний виставковий центр в Києві, проте він також вимагає серйозних бюджетних вливань, зазначає видання.

4 серпня Кабмін України прийняв рішення, яке дозволить забезпечити умови для підготовки і проведення у 2017 році конкурсу Євробачення.

Згідно з документом, при підготовці проекту держбюджету на 2017 рік Держкомтелерадіо спільно з Мінфіном повинні передбачити кошти для проведення Євробачення в розмірі не менше від суми, еквівалентної 15 мільйонам євро.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ