» » Міністр освіти і науки України Сергій Квіт оголосив на прес-конференції в Києві, що уряд має намір до кінця 2014 року скоротити кількість університетів ще на 70 закладів.


Міністр освіти і науки України Сергій Квіт оголосив на прес-конференції в Києві, що уряд має намір до кінця 2014 року скоротити кількість університетів ще на 70 закладів.


Квіт нагадав, як нещодавно в Україні налічувалося 804 навчальних закладів, а після прийняття закону про вищу освіту їх залишилося близько 300. Тільки уряд не має наміру на цьому зупинятися і продовжуватиме реформувати систему освіти, яка більше нагадувала імітацію отримання знань за гроші.

«У нас було 804 вищих навчальних закладів. Після прийняття закону про вищу освіту їх стало близько 300. До кінця року, я думаю, зменшиться ще на 70», — заявив Квіт.

У даний момент свої претензії Міністерство освіті і науки висунуло ще 53 університетам, які не мають повної структури. Крім того, позбавлять ліцензій «внз» Поплавського, який відкривав філії по всій країні і займався викачуванням грошей під виглядом надання дипломів про вищу освіту.

«Напевно, ви знаєте, що ми забрали 20 ліцензій у Поплавського і його фейкових філій. Виставлені претензії 53-м університетам, які мають неповну структуру», — додав Квіт.

Міністр зазначив, що всі зафіксовані порушення стають відомими правоохоронним органам, які інформуються Міністерством освіти про результати перевірок.шаблоны для dleскачать фильмы


Музей скифского золота
в небольшом двухэтажном домике xvii - xviii веков на территории киево-печерской лавры находится
Добавить комментарий
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 14 дней со дня публикации.
Партнеры
Личный кабинет
Рекомендуем