» » Цього року про прихід Нового 2015-го українців із телеекранів сповістили дзвони Михайлівського Золотоверхого собору, що в Києві.


Цього року про прихід Нового 2015-го українців із телеекранів сповістили дзвони Михайлівського Золотоверхого собору, що в Києві.


#info@i.love.kiev

Вони лунали 12 разів. Такою залишиться традиція і в наступні роки. Про це на своїй сторінці у Facebook написав президент України Петро Порошенко. "Щиро вдячний Михайлівському Золотоверхому монастирю, що там відкрили двері і захистили студентів (торік під час побиття активістів Євромайдану). З великим задоволенням започатковую нову традицію – відтепер Новий рік на всю Україну завжди сповіщатимуть дзвони Михайлівського Золотоверхого, монахи якого заслужили на таку честь", - підкреслив Порошенко.

Глава держави також виклав фото, на якому він поруч із дзвонарем Михайлівського Золотоверхого Іваном Сидором. "Разом з Іваном Сидором – мужнім дзвонарем Михайлівського Золотоверхого, який вдарив на сполох, коли озвірілі переслідувачі намагалися увірватися на територію церкви, щоб добивати студентів.

Він бив у дзвони настільки довго та голосно, що на Михайлівську площу серед ночі почали збиратися люди. Його чули навіть на лівому березі Дніпра. Пишаюсь, що наші українці в критичних ситуаціях забувають про особисту безпеку і демонструють справжню козацьку вдачу, любов до ближнього та взаємодопомогу", - зазначив Порошенко.шаблоны для dleскачать фильмы


В конце декабря в Киеве произошло очередное подорожание проезда в маршрутках: в "богданчиках", которые везут народ на Троещину, заломили новую стоимость билетов. Цена билетика на маршрутах №№192, 476, 485, 529 и 180 выросла до 5 гривен, на маршрутах №470
теперь – новая напасть. с нового года новые цены вывесили и на маршруте №186, автобусы которого
Добавить комментарий
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 14 дней со дня публикации.
Партнеры
Личный кабинет
Рекомендуем