Джей Ді Захаріас (Жан Даніель Захаріас) попрацював в Голлівуді у візуальних ефектах у близько сорока картинах. Тепер він вирішив використати свій досвід для підйому українського кіно. Спочатку Джей Ді виступив одним з продюсерів фільму «Тіні незабутих предків” (який, втім, сильного шуму не наробив), а тепер хоче виступити в якості сценариста та режисера. На даний момент у розробці сценарій фільму про знаменитого архітектора Владислава Городецького, який прославився, головним чином, своїми чудовими роботами в Києві – Миколаївський костел, Караїмська кенаса і, звичайно ж, Будинок з химерами. Робоча назва картини – «Трикутник диявола”. Повідомляє Хорошее кино.

Сценарій про містичні події, які відбуваються з архітектором, Захаріас пише в парі з письменником Олесем Ільченком. Через боротьбу з внутрішніми страхами Городецький намагається зрозуміти сенс свого існування. Місто обплутує тьма, темні сили долають головного героя, і йому доводиться вступити з ними в нерівний бій. Історія Києва переплітається з фантазіями авторів, тому фільм можна буде віднести до містичної драми.

Бюджет фільму становить близько трьох мільйонів євро. У створенні бере участь Україна і Польща, також можуть бути задіяні Марокко та Об’єднані Арабські Емірати. Кастинг ще не проведений, але ходять чутки про можливість залучення до проекту самого Бена Кінгслі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ